مقالات

بلند شو و حرکت کن . . .

شما برای این که بتوانید به راز ثروت دست یابید و به ثروتمندان جهان یا یکی از کارآفرینان ثروتمند یا همین طور از میلیاردرهای موفق باشید رادیو ثروت برنامه های زیر را برای شما ترتیب داده است که در حقیقت با انجام این برنامه ها می توانید برای خود ثروت آفرینی نمایید لطفاً به روانشناسی ثروت زیر توجه نمایید.

ساعت 6 صبح است و زنگ میزند اما قبل از آنکه دستت به ساعت برسد و صدایش را قطع کنی صداهایی در سرت میشنوی.
” هنوز خیلی زود است، هنوز تاریک است! زیر پتو بمان، هوا سرد است”
عضلات خسته ات سرپیجی میکنند. انگار فرمان حرکت مغزت را نمی شنوند. از هر طرف فریادهایی می شنوی که همگی فرمان میدهند به سرزمین رویاهایت برگردی و بخوابی. اما نظر هیچکدام از آنها را نخواسته ای. تنها نجوای برگزیده ی تو به مبارزه طلبیدن انهاست!
صدایی که به تو یادآوری میکند حتما دلیلی داشته که ساعت را روی 6 کوک کرده ای!
پس بلند شو بنشین، پاهایت را روی زمین استوار کن و به پشت سرت نگاه نکن زیرا کارهای بسیاری پیش رو داری.

به دنیای حرکـت و تـلاش خـوش آمـدی

هر روز چیزی نیست جز نبردی مداوم بین راه درست و راه آسان. ده هزار مسیر متفاوت در پیش رویت کشیده میشود و هر کدام را راحت تر از دیگری نشان میدهد. میخواهی برخلاف جهت حرکت کنی. با این تصمیم با پشت کردن به راحتی ها و امنیت ها و انچه دیگران عقل سلیمش میخوانند قدم در اولین روز میگذاری.
از آن به بعد دشواری ها یکی پس از دیگری سر بر می آورند. فقط باید مطمئن باشی چه میخواهی. زیرا مسیرهای راحت دائما چشمک میزنند و آماده اند تا مانعت شوند. فقط کافیست مسیرت را به سمت انها کج کنی. بله اینها مسیرهایی است که شما را روزی به پول دارهای موفق تبدل خواهد کرد.
اما تو چنین کاری نمیکنی. هر گامی که بر میداری منجر میشود به برداشتن قدم بعدی! در مسیر قرار گرفته ای. فرصتی برای فکر کردن به راهی که طی کرده ای نداری. در برابر حریفی ایستاده ای که او را نمی بینی اما او را پشت سرت احساس میکنی، گرمی نفسش را بر گردنت احساس میکنی. شناختی؟

بله این خودت هستی، ترسها، تردیدها و نا امنی هایت…
همه در مقابلت صف کشیده اند تا از میدان به درت کنند.
اما نترس

درست است که به راحتی نمیتوانی بر انها غلبه کنی اما مطمئن باش که شکست ناپذیر نیستند. این سختکوشی را به یاد داشته باش. جنگ بین تو و ذهنت! جنگ بین جشم و شیطانی که بر روی شانه هایت نشستهو دائما نهیب میزند همه چیز بازی است. وقتت را تلف نکن. حریفانت همه از تو قوی ترند. نهیب های نا امنی را در تپیش های تند و محکم قلبت غرق کن. تردید ها را در آتش درونت بسوزان و به خاطر داشته باش برا چه میجنگی.
فرمواش نکن هر لحظه از عمرت معلمی بی رحم است. او از کاه، کوه میسازد و در تو بدنبال نقاط ضعفت میگردد. همان کمترین و کوچکترین چیزی که برایش اماده نیستی و فراموش کرده ای.
تا زمانی که شیطان نفست تلاش میکند جزئیات را از دیدت پنهان کند، این پرسش باقیست :
آیا همه کارهایی که باید انجام میدادی را به اتمام رسانده ای؟ مطمئنی؟
و هنگامی که پاسخ مثبت است، یعنی همه کارها را انجام داده ای و کاملا آماده وارد میدان شو.
و با جسارت تمام با دشمنت رو در رو شو…دشمن درونت
وقت آنست که مبارزه را آغاز کنی، به قلمرو دشمن برو. شیری هستی در قلمرو دیگر شیران
همگی در پی یک شکار هستید. در قحطی ای جانکاه که دائما یادآوری میکند، پیروزی تنها گزینه ایست که میتواند تو را زنده نگه دارد.
پس بارو کن صدایی را که میگوید تو میتوانی اندکی سریعتر بدوی، تو میتوانی او را سخت تر زمین بزنی
و سر انجام بدان قوانین فیزیک فرضیاتی بیش نیستند.
شانس آخرین آرزوی رنگ باخته و دم مرگ کسانی است که معتقدند پیروزی تنها یک شانس است.
در حالی که کار و زحمت نصیب کسانی میشود که میدانند با برگزینند!

پس امروز تصمیم بگیر، سرنوشت منتظر کسی نمیشود و هنگامی که زمانش فرا میرسد و هزاران هزار صدا در سرت فریاد میشکند که اماده نیستی!
تو به نجوایی آرام و تنها گوش بسپار
که میگوید تو آماده ای…تو مهیا شده ای…حال همه چیز به تو بستگی دارد انتخاب کن، برگزین

پس بـرخیز و بـدرخش

More from مقالات

توصیه هایی جهت تقویت نیمکره های مغز

8beheshtgroup_gift_of_the_day_21_m

خوب نقاشی می‌کنید؟ اهل فلسفه هستید؟ شعر می‌گویید؟ عاشق ریاضی هستید؟ نمی‌توانید زود قانع شوید؟ خلاق هستید؟ زیادی منظم هستید؟ یا…؟ بسیاری از خصوصیت‌های فردی ما به نیمکره‌های راست و چپ مغزمان بستگی دارند و بسته به این که کدام … read more

تاثیرات کلاس مدیریت خشم وشادمانی درونی استاد فاطمه خالقی و تمرینات پالایش بر خود و رفتارمان

پروردگارا ! مرا ببخش که دیر به تو عشق ورزیدم . تو در درونم بودی و اما من به برون پرداختم .می دانم که فرصت کوتاه است و لی خوشحالم که تصمیم گرفته ام تنها از یک پنجره نگاه کنم … read more

راز شمع درچیست؟

images (10)

رازشمع درچیست ؟ تا به حال دقت کرده اید ……که در مراسم عرفانی و روحانی و مکان های مقدس …..چرا شمع روشن می کنند؟ تا به حال فکر کرده اید که چرا بروی کیک تولد شمع قرار می دهند و … read more

میهن خویش را کنیم آباد

aghvame irani

  میهن خویش را کنیم آباد   میهن خویش را کنیم آباد   سر زد از پشت ابرها خورشید   باغ و بستان دوباره زیبا شد   فصل سرما و برف و باد گذشت   موقع گردش و تماشا شد … read more

ماساژ درمانی

ماساژدرمانی چگونه اثر می کند؟ معمولا انواع ماساژ با یك مكانیسم مشابه بر روی بدن اثر می گذارند. زمانیكه ماهیچه بیش از حد فعالیت دارد تجمع مواد زاید از جمله اسیدلاكتیك می تواند باعث درد، گرفتگی و حتی اسپاسم عضلات … read more