هدیه روز

من بدون هیچ گونه وابستگی، همه مردم را دوست دارم و همه مردم نیز بدون هیچ گونه وابستگی مرا دوست دارند.

گروهی را می شناسم که به تجربه به قدرت عشق و دعاهایی که کلمه عشق الهی در آن باشد پی برده اند. افراد این گروه هفته ای یک بار گرد هم می آیند و عبارتهای تاکیدی متضمن عشق الهی را تکرار می کنند. هنگامی که دسته جمعی به تکرار عبارتهای گوناگون حاوی عشق الهی سرگرمند آرام دست خود را روی این فهرست می گذارند و می گویند: عشق الهی هم اکنون در من و ازطریق من به عالیترین کار خود سرگرم است. عشق الهی هم اکنون برای من واز طریق من سلامت کامل و ثروت فراوان وسعادت بیکران می آورد.

عشق در باطن شماست: شما می توانید از دولت عشق بهره مند شوید . زیرا همه محبت و غشقی را که برای شفا و سلامت و توانگری و ثروت و شادمانی و سعادت نیاز دارید در باطن خود شماست .عشق الهی یکی از قوای ذهنی و معنوی خودتان است.

یکی از جامعه شناسان مشهور جهان در دانشگاه هاروارد قدرت محبت را مورد بررسی و پژوهش قرار داد و به این نتیجه رسید که : عشق را نیز مانند هر فضیلت دیگر ، انسان می تواند آگاهانه ایجاد کند و بپروراند.

برای رفع اختلاف زناشویی خود باید این عبارت را تکرار کنید: من از عشق الهی می خواهم که هم اکنون پیوند زناشویی ما را شفا بخشد.

برای حل کردن مشکلاتی که به ظاهر حل کردن آنها محال است باید این عبارت را تکرار کنید: عشق موانع به ظاهر محال را ذوب می کند و از سر راه برمی دارد. محبت غیرممکن را ممکن می سازد.

یک خانم منشی که علاقمند بود کار جالب توجه و پر ذرامدش را حفظ کند دریافت که باید بیاموزد چگونه با بد خلقی سر صبح رئیس اش کنار بیاید از قدرت کامیابی بخش محبت آگاه شد و به تکرار این عبارت امت فاکس پرداخت که: همه ادمیان تجلی عشق الهی هستند. پس من به جز عشق الهی با هیچ چیز دیگر نمی توانم روبرو شوم.

برای حل مشکل مالی باید این عبارت تاکیدی را تکرار کنید: عشق الهی هم اکنون مرا توانگر و دولتمند می کند.

برای بهبود هر وضع نامناسب این عبارت تاکیدی را تکرار کنید: من تجلی عشق خدا هستم و میگذارم عشق خدا رهبری و هدایتم کند و به من الهام بخشد.

سالها پیش اماکورتیس هاپکینز در این مورد گفت: وضع کسب و کارتان را همان گونه که هست بپذیرید و عشق الهی را حمد و ثنا گویید که برایتان راه حلی مقتدر و خردمندانه می یابد. هرگاه به چنین وضعی گرفتار آمدید بی درنگ تکرار کنید: عشق الهی را حمد و ثنا می گویم که برایم راه حلی مقتدر و خردمندانه می یابد.

در همه مراحل و زمینه های زندگی محبت دارای قدرتی کامیابی بخش است. بسیاری از کسانی که جویای یک زندگی متعادلند عبارت تاکیدی زیر را موثر یافته اند: عشق الهی از طریق من تجلی میکند ، همه ان چه را که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است هم اکنون به سوی من می کشاند.

+ نوشته شده در شنبه بیستم بهمن 1386ساعت 1:17 توسط امیرسامان | 4 نظر

راه کامیابی خود را دوست بدارید

– امی فاکس می گوید: مشکلی نیست که عشق، گره از کارش نگشاید.

– اما کورتیس هاپکینز می گوید: به راستی هرچه که از ان من و برای من است همانا از عشق لبریز است. موهبتی که در   این وضعیت از ان من است همانقدردوستم می دارد که من دوستش می دارم. موهبتی که در رابطه با این موضوع به من تعلق دارد هم اکنون مرا می جوید وپروازکنان به سوی من می اید، زیرا من این وضع را دیده محبت می نگرم.

– عشق الهی اکنون و اینجا به کاملترین کار خود سرگرم است. عشق الهی هماهنگی و انطباق می بخشد و برکت و نعمت می اورد. عشق الهی همه چیز را پیش بینی میکند و هم اکنون همه موهبتها و ثروتها را به وفور در در اختیار این سازمان می گذارد عشق الهی هم اکنون پیروز می شود.

– صحبت درباره پلیدی باعث بروز پلیدی می شود. هرچه بیشتر به شر توجه کنید بر شر می افزایید. هر عیبی را که در دیگران ببنید همان عیب یا نقصی مشابه را به زندگی خود فرا میخوانید. ایراد گرفتن از دیگران سبب می شود که خودتان با نفی و انکار روبرو شوید. وقتی با سرزنش و انتقادتان شیره وجود دیگری را می مکید راه می گشایید تا شیره ذهن و تن و امور خودتان مکیده شود. در واقع به پیشواز بیماری و بدبختی و اشفتگی و تنگدستی می روید.

– می رولند می گوید: نیکی بر نیکی می افزاید. جرات کن که باور کنی.

– اگر ان نیکویی والا را که ارزومندش هستید به سوی زندگانی خود نمی کشانید ابراز محبت را اغاز کنید . بگذارید وجودتان کانون نورانی هسته درخشان عشق شود.

– من به دیده محبت نگاهت می کنم و از تماشای کمال و بالندگی تو به وجد می ایم.

– من از دولت عشق زنده ام. من با قانون محبت زندگی می کنم و محبت ازهم اکنون فاتح و پیروز است.

– چارلز فیلمور می گوید:

هر چه بیشتر از عشق سخن گوییم در اگاهی ادمی جایی ژرفتر می یابد. اگر در اندشیدن به واژه های زیبا اصرار ورزیم و واژه هایی مهر امیز بر زبان اوریم یقین بدارید که تجربه ان عشق خدا را به عالم درون خود فرا میخوانیم.

+ نوشته شده در شنبه بیستم بهمن 1386ساعت 1:10 توسط امیرسامان | یک نظر


از دولت عشق

چارلز فیلموز در کتاب توانگری خود می گوید:

 به من بگویید درباره خودتان و همسایه هاتان چه نظری دارید تا دقیقا به شما بگویم که تندرستی تان در چه حال است و وضع مالی و هماهنگی زندگیتان چگونه است. اگر به انسانها عشق نمی ورزید و اعتماد ندارید به خدا نیز نمی توانید عشق بورزید یا اعتماد کنید. اندیشه عشق و نفرت به طور همزمان نمی تواند در ذهنتان وجود داشته باشد. پس هرگاه به یکی از انها سرگرم باشید قطعا دیگری غایب است. به دیگران اعتماد کنید و اقتدار ناشی از ان عمل را صرف توکل به خدا کنید. این کار سرشار از جادوست معجزه ها و شگفتیها می آفریند. محبت و اعتماد نیروهایی پویا و زنده اند.

آنچه که در زیر می خوانید نامه های اشخاصی است که یا در سخنرانی کاترین پاندر شرکت کرده اند یا کتاب وی را خوانده اند و این حقیقت را آزموده اند:

بانویی از اوهایو : هشت سال بود که در مدت مرخصی ام به علت مشکلات مالی به سفر نرفته بودم. تا این که تکرار این عبارت را آغاز کردم که : عشق الهی هم اکنون ثروت و شوکت می بخشد و به شیوه یی شکوهمند دولتمندم می کند.

چندی نگذشت که دوستی یک بلیط رفت و برگشت فلوریدا به من هدیه کرد. دوستی با من تماس گرفت و گفت برای ماموریتی اداری به فلوریدا می رود و از من دعوت کرد که همراهش بروم و در این مدت در ان هتل با او هم اتاق باشم. تنها پولی که من پرداختم برای غذا بود و این سفر را معجزه عشق الهی می دانم.

زن و شوهری از نیویورک: از روزی که کلام عشق الهی را تکرار کردیم چنان مشتریها به فروشگاه مبل فروشی ما سرازیر شدند که مجبور شدیم کارمند تازه یی استخدام کنیم به راستی که از دولت عشق می توان دولتمند شد.

یکی از دوستان قدیمی کاترین پاندر: واقعا که عشق الهی همه نیازهای آدمی را بر می اورد. من هم می گویم: البته مخصوصا به شرطی که مدام به ان توجه کنی !

اگر از نظر مالی خدا و کارهای مربوط به او را درجه اول اهمیت قرار دهید راه قطعی عظیمترین ثروت و دولت را برگزیده اید. راهی مطمئن که ردخور ندارد. منتها باید عشریه های خود را به طور منظم و پیوسته و مدام بپردازید.وانگهی یک دهم از در امدها و سایر داراییهای خود را صرفا بزای انجام وظیفه و رفع مسوولیت نپردازید حتما سنجیده و خود اگاهانه در ان عشق و محبت فراوان بگذارید بخشش باید سرشار از لطف و مهربانی باشد. اگر نه ان گونه که باید و شاید اثر نمی کند و ثمرات نیکو به بار نمی اورد.(واژه عشریه یعنی یک دهم)

قسمت کردن آنچه دارید با دیگران آغاز افزایش مالی است.

About خالقی

مدیر و صاحب امتیاز سایت زنان توانمند، هیپنوتیزور،دکترای تخصصی روانشناسی ،مدرس دانشگاه ،عضو انجمن علمی هیپنوتیزم آمریکا ،دارای مدرک مسترینگ اریکسونی و عضوانجمن روانشناسی سلامت وعضو انجمن روانشناسی اجتماعی ،عضو انجمن روانشناسی ایران ، نویسنده ی کتاب تاثیر شادمانی و آرمیدگی در اختلالات جنسی ،محقق در زمینه ی شادمانی درونی هشیاری حضور،معنویت درمانی ویوگادرمانی،مربی یوگاو مربی یوگای خنده ودارای چندین سال سابقه ی مدیریت گروه درمانی و توانمند کردن زنان

One comment on “هدیه روز

  1. با ما از عشق بگو ………که عشق برای رشد تو و برای پیرایش توست …..میند یش که میتوانی عشق را هدایت کنی زیرا اگر عشق ارزشمند بیابدت هدایتت خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *