دست یاری

دوستان توانمندم بیایید ما خانمها به جای اینکه در برابر هم باشیم در کنار هم باشیم و همدیگر را در مشکلات یاری دهیم و قوی کنیم و همدیگر را دوست داشته باشیم و به همدیگر کمک کنیم تا از بالاترین نیروی تقویت روانی یعنی حمایت اجتمایی برخوردار باشیم ،چون زمانی از حمایت اجتماعی برخوردار خواهیم بود که خودمان هم به دیگران یاری برسانیم.

راهکار این هفته برای آسایش بیشتر ما خانمها

  1. خودتان را خسته نکنید!صرفا به خاطر اینکه به شوهرتان وخانواده ثابت کنید که از ÷س همه کار ها بر می آیید.
  2. تا آنجا که می دانید حالا یا با قدرت یا با هنر ویا با هر ترفندی از دیگران خصوصا از شوهرتان کمک بخواهید چون خستگی زیاد با عث اشتباه در کارها می شود و بازدهی کار را کم می کند.
  3. هر روز صبح که از خواب بلند می شوید از خود سوال کنید آیا طبق روال عادی هستید ،اگر روی روال عادی و خوش نبودید هر چه سریعتر جلوی اشتباه را بگیرید چون ممکن است دست به هرچه بزنید خراب شود برای اینکار هر روز کمی زود تر از بقیه بیدار شوید ترجیحا قبل از طلوع خورشید و زمانی را برای عبادت وآرام کردن خودتان بگذارید وبعد بقیه را بیدار کنید و روز کاری خود را شروع کنید ،یادتان باشد که ما یوگایی ها باید سرعتمان را کم کنیم وبه خاطر داشته باشیم که هیچ گاه دو کار را با هم انجام ندهیم وهمیشه حواسمان به افکار خودمان باشد در واقع خود را self observation یا self monituring کنیم.

 

About خالقی

مدیر و صاحب امتیاز سایت زنان توانمند، هیپنوتیزور،دکترای تخصصی روانشناسی ،مدرس دانشگاه ،عضو انجمن علمی هیپنوتیزم آمریکا ،دارای مدرک مسترینگ اریکسونی و عضوانجمن روانشناسی سلامت وعضو انجمن روانشناسی اجتماعی ،عضو انجمن روانشناسی ایران ، نویسنده ی کتاب تاثیر شادمانی و آرمیدگی در اختلالات جنسی ،محقق در زمینه ی شادمانی درونی هشیاری حضور،معنویت درمانی ویوگادرمانی،مربی یوگاو مربی یوگای خنده ودارای چندین سال سابقه ی مدیریت گروه درمانی و توانمند کردن زنان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *