به سوی کامیابی ” آنتونی رابینز

imagesکلید اصلی قضاوت عالی این است که در هنگام ارزیابی امور و وقایع، به جای نگرانی از جان خود، دارای روحیه ی قوی و حالت فکری و عاطفی مثبت باشیم.

– انسان ها نه به نسبت تجارب خود، بلکه به نسبت ظرفیتی که برای تجربه کردن دارند، غافلند.

– می توان جزئیات و قدم های کوچک را با هم ترکیب کرد و آنها را به صورت یک قدم بزرگ درآورد؛ اگر چنین کنید، به محض آنکه قدم را بردارید، به مقصود می رسید.

– باید روشن کنیم که چه چیزی در زندگی ما از همه مهمتر است و تصمیم بگیریم که علیرغم هر اتفاقی، با این ارزشها زندگی کنیم. باید در این راه، استقامت و ثبات قدم داشته باشیم و بر اساس معیارهای خود زندگی کنیم. خواه محیط و جامعه قدر ما را بشناسد و به ما پاداش دهد، خواه نشناسد و ندهد.

– ما باید به اصول و معتقدات خود پایبند باشیم، هر چند که شرایط نامساعد باشد و هیچکس ما را حمایت نکند.

– تنها راه دستیابی به سعادت دراز مدت، آن است که بر اساس بزرگترین آرمان های خود زندگی کنیم؛ یعنی هدف واقعی زندگی خود را بشناسیم و طبق آن عمل کنیم.

– ارزش ها کلاً بر دو نوعند؛ اول، ارزش هایی که هدف هستند. و دوم آن ها که به عنوان وسیله به کار می روند.

– برای اینکه به خوشبختی واقعی برسید، باید فرق میان وسیله و هدف را بدانید و حتماً در جهت هدف یا ارزش نهایی حرکت کنید.

– ارزش های شما هر چه باشند، بر تصمیم های زندگانی شما اثر می گذارند.

About دکتر سلطانلو

یوسف سلطانلو دانشجوی دکترای دندانپزشکی قزوین و فارغ التحصیل تکنسین پرتز دندان دانشگاه تهران . عاشق روانشناسی: مدرس ان ال پی .خواب آگاهانه و هوش مدرن .تند خوانی و تقویت حافظه. ای اف تی کنترل فشار بدون دارو. رهای از افسردگی.کاهش وزن.کنترل ام اس.فراموشی خاطرات تلخ.بالا بردن اعتماد به نفس و.... محقق در ضمینه درمان ام اس و درد های مفاصل با نیش زنبور عسل مدرس ماساژشیاتسو مدرس rebt اموزش 504 لغت در 3 جلسه برای دانشجویان و علاقه مندان به زبان با روش نوین تضمینی تنها مدرس خواب آگاهانه در ایران و خاورمیانه مدرس زبان بدن و زبان نوزادان مدرس بیوریتم و یی چینگ. پیشگویی از آینده مدرس تائو وآرامش جسم و روح مدرس بین المللی یوگا خنده مدیر اجرایی شکستن رکورد خندیدن دست جمعی در دنیا در شهر قزوین عضو انجمن مهندسی بافت در دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی آموزش هیپنوتیزم به زبان ساده شاید باورنکنید اما درمان بی خوابی، معالجه حالات اضطراب، درمان حالات هیجانی ، درمان وسواس، درمان انواع ناتوانی ها و مشكلات جنسی و..بسیاری بیماریهای روحی .کاهش وزن و جسمی دیگر با هیپنوتیزم امکان پذیر است! شاگرد استاد بزرگ هیپنو و مترجم بیش از 100 جلد کتاب دکتر رضا جمالیان انتخاب 3 دوره جز دانشجوی فعال ایران موسس یوگای خنده در استان قزوین و نویسنده که کتابم درایران چاپ شد

One comment on “به سوی کامیابی ” آنتونی رابینز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *