برای همه ی زنان

شما می توانید فراتر از آنچه که امکانش را می پنداشته اید قرار داشته باشید.
توانمند کردن زنان بهترین کاری است که ما می توانیم برای این سیاره انجام دهیم.
وقتی زنان را متوقف کنیم همه می بازند. وقتی زنان برنده شوند همه ی ما برنده می شویم.” لوییز هی
هدف از توانمند کردن زنان آن است که همه زنان -خود ارزشی-عزت نفس و جایگاهی قدرتمنددر جامعه را تجربه کنند و اینکه چگونه زنان در سنین گوناگون و پس زمینه های مختلف می توانند به این هدفدست یابند و سال های آتی را بارورتر -شکوفاتر و قدرتمند تر از همیشه سازند.
سایت زنان توانمند برای بالا بردن سطح فرهنگ و دانش وایجاد امید به زندگی و احترام به خود در زنان تشکیلشده است.
زنان زحمتکشی که تمام انرژی و جوانی خود را فقط صرف نگهداری کودکان خود می کنند و به خود کمتر اهمیتمی دهند، در صورتی که وقتی از نوجوانان آنها سوال می کنیم دوست داشتید مادرتان چگونه بود؟ اکثرا آرزو میکنند که مادرشان جوانتر و شادابتر و اجتماعی تر می بود.پس برای خودمان و برای فرزندانمان باید خودمان رادوست داشته باشیم و سالم و شاداب نگه داریم.
با فداکاری بیش از حد برای برای آنها فقط فرزندانی وابسته تربیت میکنیم و در نهایت در آینده خود متوقع تر میشویم و معتقدیم چون جوانیمان را برای آنها گذاشتیم مالک آنهاییم و آنان باید طبق خواسته ما عمل کنند. رشتهتحصیلی و شغل و در نهایت همسرشان را ما باید انتخاب کنیم و آزادی و استقلالشان که هدیه الهی آنهاست راسلب می کنیم.

About خالقی

مدیر و صاحب امتیاز سایت زنان توانمند، دکترای تخصصی روانشناسی ،مدرس دانشگاه ،هیپنوتیزور،نویسنده ی کتاب تاثیر شادمانی و آرمیدگی در اختلالات جنسی ،محقق در زمینه ی شادمانی درونی هشیاری حضور،معنویت درمانی ویوگادرمانی،مربی یوگاو مربی یوگای خنده ودارای چندین سال سابقه ی مدیریت گروه درمانی و توانمند کردن زنان

3 comments on “برای همه ی زنان

  1. با سلام وتشکر از زحمات شما.توانمند سازی فرایندی است که طی آن فرد از نیاز ها و خواسته های درونی و فابلیت های خود آگاه می شود و با هدف رسیدن به خواسته ها به کسب توانای های لازم می پردازد.با توانمند کردن زنان در جامغه ،آنها عزت نفس و اطمینان بیشتری کسب می کنند.اینجاست که ا رزش کار شما مشخص می شود. اجرتان باخدا.

    • ممنون عزیزم،من به شما که خودتان یکی از توانمندان ایران هستید و در توانمند کردن دیگران هم تلاش می کنید افتخار می کنم.

  2. سلام استادعزیز.زنان باید باتوانمندکردن خودبتوانندبامشکلات زندگی آن طورکه شایسته ودرشان یک زن ویک مادراست بکوشند.شمادرطول کلاسها راهنمای خوبی برای کشف توانمندی های مابودید. ممنون اززحمات بی شائبه شما.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *