در قلمرو سکوت

  • در قلمرو سکوت

نویسنده: وی. جی. اسواران
مترجم: عبدالعلی براتی
.
در تمرین بودن در قلمرو سکوت تارهای صوتی تو خاموش می مانند و سایر حس ها فعال تر عمل می کنند به ویژه حس شنوایی تو.
در این حالت درک تو شفاف تر و سریع خواهد بود
“در قلمرو سکوت” به تو می آموزد که چگونه در این دنیا زندگی کنی. یا به تعبیر شمس در میان باشی و تنها باشی.
از طریق تفکر هر روزه، به آهستگی خود را به سطحی از آگاهی می رسانی که حتی می توانی وقع معجزه را انتظار داشته باشی. به کمک سکوت، ذهن و قلب تو دست در دست یکدیگر کار می کنند و آن نیروی نامریی در درون تو فعالیت آغاز می کند.
این آ”اهی درونی مرزی نمی شناسد و با عروج به سطوح والاتری از آگاهی، به چیزی دست خواهی یافت که بسیار فراتر از دانش کنونی توست. این آگاهی والا، خرد خود را به گونه ای مداوم و ابدی در تو بنا می نهد. فعالیت جهان خارج متوقف می شود و خود را در مکانی نفوذناپذیر در بطن ذات خود خواهی یافت.
با تمرین بودن “در قلمرو سکوت” به زودی به نیروی درونی خود برای مهار زندگی چنگ خواهی زد و به کارهایی همت می کنی که باید.
خلاق تر خواهی شد، کسب و کارت موفق تر پیش خواهد رفت و مناسباتت رضایت بخش تر خواهد
شد.
در قلمرو سکوت
ارتباط قلمرو سکوت و ذهن ،مانند گل نیلوفر و آفتاب است .درست همانند گلبرگ های سفید نیلوفر آبی که در زیر نور آفتاب باز می شوند ،ذهن هم در قلمرو سکوت می شکفد و آماده دریافت معرفتی می شود که ما را به خرد می رساند .

نمیتوانیم در پیشگاه خداوند باشیم مگر آن که سکوت درون و بیرون وحودمان را بپذیریم .به این دلیل باید به سکوت حان ،سکوت حشم ها و سکوت زبان خو کنیم .

-برگرفته از کتاب در قلمرو سکوت

About خالقی

مدیر و صاحب امتیاز سایت زنان توانمند، دکترای تخصصی روانشناسی ،مدرس دانشگاه ،هیپنوتیزور،نویسنده ی کتاب تاثیر شادمانی و آرمیدگی در اختلالات جنسی ،محقق در زمینه ی شادمانی درونی هشیاری حضور،معنویت درمانی ویوگادرمانی،مربی یوگاو مربی یوگای خنده ودارای چندین سال سابقه ی مدیریت گروه درمانی و توانمند کردن زنان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *