معرفی کتاب

کتاب تاثیر شادمانی و آرمیدگی در اختلالات جنسی
نویسنده :فاطمه خالقی

ناشر:ندا کار آفرین

برای تهیه ی کتاب با شماره تلفن :09376451097تماس بگیرید.

About خالقی

مدیر و صاحب امتیاز سایت زنان توانمند، دکترای تخصصی روانشناسی ،مدرس دانشگاه ،هیپنوتیزور،نویسنده ی کتاب تاثیر شادمانی و آرمیدگی در اختلالات جنسی ،محقق در زمینه ی شادمانی درونی هشیاری حضور،معنویت درمانی ویوگادرمانی،مربی یوگاو مربی یوگای خنده ودارای چندین سال سابقه ی مدیریت گروه درمانی و توانمند کردن زنان

8 comments on “معرفی کتاب

 1. استاد بزرگوار ،حضور اندیشه در اثر مکتوب کاری سترگ و قابل تقدیر است…

  • مرسی عزیزم ،شما خود از زنان توانمندی هستید که باعث افتخار من بوده و هستید و همواره مرا در این راه بزرگ یاری نموده اید.

 2. استادعزیزومهربان تبریک صمیمانهءمرابپذیرید.تمام سخنان شمارادرکلاس باگوش جان شنیده ودرزندگیم ازآنها استفاده می کنم.پاینده وسرافرازباشی.برایت بهترینهاراازخداوندمنان آرزومندم.

  • مرسی عزیز توانمندم شما هم باعث افتخار من و سایت زنان توانمند هستین و اینجا لازم میدونم از زحمات خالصانه ی شما برای سایت تشکر کنم

 3. استاد و دوست گرانقدر و مهربانمان سرکار خانم دکتر خالقی عزیز

  ضمن عرض تبریک و تهنیت بابت چاپ کتاب گهربارتان ، توفیق روز افزون شما را از درگاه حضرت احدیت مسئلت می نماید.
  بی گمان حضورتان در عرصه درمان و تعلیم و آموزش عشق و آرامش و شادمانی درونی زمینه ساز رشد و تعالی و بالندگی و … زنان توانمند این مرز و بوم خواهد بود .
  من به نمایندگی از تمامی دوستان و شاگردانتان بابت تمامی زحماتی که این سالها برایما ن کشیده اید و نقش زیبای آرامش را روی بوم احساس دلمان نواخته اید از شما قدردانی می کنم و از اینکه همیشه همراه و همدلید از شما ممنونم .
  از خداوند بابت این آشنایی و دوستی بینهایت سپاسگزارم .

  آرزو می کنم که قلمتان سبز و مانا و تا بینهایت آیینه ی قلبتان نورانی و پرعشق و دستانتان پر از عطر شکوفه های بهار نارنج و وجود ذی جودتان چراغانی بماند .

  • مرسی عزیز توانمند و مهربانم شما خودتون از افتخارات من و سایت زنان توانمند هستین و لازمه از زحمات خالصانه تو مهربان برای سایت تشکر کنم امید وارم پاداش این زحمات خالصانه در زندگی پر ثمرتان تجلی پیدا کند.آمین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *