آدرس جدید محل درمان های مشاوره ،هیپنوتیزم،هیپنو آنالیزم ،معنویت درمانی و شادمانی درونی

پاسداران،خیابان زمرد پلاک ۲۰،شماره تماس برای نوبت هیپنوآنالیز و مشاوره،۰۹۳۳۵۹۳۱۶۴۴لطفا روز های غیر تعطیل از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ وبعداز ظهر ها از ساعت ۳تا ۹ تماس بگیرید که ببینم مشکلتان به هیپنوز جواب میده یا مشاوره و اگر هیپنوز باید چه روشی را برایتان انتخاب کنم و در صورت مشخص شدن اونوقت برای نوبت با مطب تماس میگیرین،بدون نوبت تلفنی مراجع پذیرفته نمی شود در ضمن چون این مرکز چند روانشناس در حیطه های مختلف دارد حتما ذکر شود که برای دکتر خالقی نوبت می خواهید.

در صورت جواب ندادن پیغام بگذارید حتما با شما تماس گرفته می شود.

مهم:لازم به یاد آوری می باشد که برای روان درمانی و روانکاوی و کاتارزیس هیپنوز عمیق احتیاج نیست ، از نظر من هیپنوز عمیق برای کارهایی که بی حسی و بی دردی نیاز است مثل زایمان کم درد و جراحی ها کاربرد دارد،من خودم یک ریلکسیشن و آرمیدگی را برای روان درمانی کافی می دانم و گاهی حتی مراجعینی که اضطراب شدید دارند و راحت نیستند چشمشون را ببندند با چشم باز با هم صحبت می کنیم و کم کم به یک ریلکسی خوب میرسونیم که خودش نمیتونه چشمهاشو باز نگه داره و ازروش های مختلف مثل روش  فراشناختی (ولز)و معنویت درمانی یا لگوتراپی(فرانکل)وذهن آگاهی گسلیده (تماشا کردن و پذیرش اتفاق اکنون بدون قضاوت کردن و ستیزه کردن و تکانشی برخورد کردن)(ولز،مولانا)و بودن در لحظه ی حال و روانشناسی مثبت گراوشادمانی درونی (سلیگمن ) در حین ریلکسیشن و آرمیدگی با توجه با باورهای فرهنگی و مذهبی خودمان استفاده کرده خیلی هم جواب داده، در واقع درمان من بر اساس آموزش ها و روش های در مانی است که در روان درمانی توصیه می شود ،آموزش داده شده و مجاز است انجام می شود وهیچ ربطی به مراکز خصوصی و هیپنوتیزمی ندارد،اساسا من رفتار های نمایشی و عمیق سازی را به کار نمی برم ،بنابراین هر کس کاری جز درمان می خواهد لطفا با ما تماس نگیرد با توجه به اینکه جلسه ی درمانی ما معمولا بالای دو ساعت طول می کشد و ما در روز فقط به دو نفر میتوانیم نوبت بدهیم لطفا کسانی که واقعا دنبال رواندرمانی هستند با ما تماس بگیرند که وقت دیگران را هم ضایع نکنند.

About خالقی

مدیر و صاحب امتیاز سایت زنان توانمند، دکترای تخصصی روانشناسی ،مدرس دانشگاه ،هیپنوتیزور،نویسنده ی کتاب تاثیر شادمانی و آرمیدگی در اختلالات جنسی ،محقق در زمینه ی شادمانی درونی هشیاری حضور،معنویت درمانی ویوگادرمانی،مربی یوگاو مربی یوگای خنده ودارای چندین سال سابقه ی مدیریت گروه درمانی و توانمند کردن زنان

10 comments on “آدرس جدید محل درمان های مشاوره ،هیپنوتیزم،هیپنو آنالیزم ،معنویت درمانی و شادمانی درونی

  1. من مشکلی دارم که قبلش بایدبدونم باهیبونتیزحل میشه یانه بعدبیام خدمتتون چون راهم خیلی دوره

  2. ایا این بیماری روحی که متاسفانه روانتنی هم شده با هیپنوتیزم درمان مبشه .و دوست دارم دوباره سلامتیمو بدست بیارم و به زتدگی دوست داشتنیم برگردم.

  3. با سلام خدمت . دکتر عزیز ایا این بیماری روحی سبکی سر که متاسفانه با سوزش سینه ترس و یک نوع وسواسی فکری که روانتنی هم شده با هیپنوتیزم درمان مبشه . دارو هم مصرف میکنم ولی فقط کندم کرده و اون افکار گنگ تترم کرده .ضمنا گفته میشه کسانی که اریتمی قلب داشته باشن مورد مناسبی نیستن برای هیپنو.دوست دارم دوباره سلامتیمو بدست بیارم و به زندگی دوست داشتنیم .برگردم.سپاسگذار می شوم از پاسخ تان.

    • سلام خیلی ها با شرویط شما جواب داده ولی به عوامل زیادی بستگی داره یکبار نوبت بگیرید و بیایید.

  4. سلام…من مدت زیادی هست درمورد روشهای غیر دارویی برای درمان انواع افسردگیها مطالعه میکنم ولی تا بحال ندیدم در مورد این بیماریها به روش هیپنو توصیه بشه فقط در سایتهای درمانگرها یی مثل همیت سایت توضیح داده شده و گفته میشه که هیپنو برهم ریختگیهایی روهم داره …و هیچ قطعیت در درمانهاتون ندارید.و در آخر خواهشم از شما اینکه افرادی که مراجعه میکنن و درمان میشن با چه نوع بیماری که دارن …نظراتشون در سایت گنجانده بشه.تا قاطعیت این درمان بیشتر شه و سوال دیگه اینکه اگر کسی هیپنو نشه باز باید هزینه رو پرداخت کنه.

    • بله باید کامل پرداخت کنه،همانطوری که بارها در سایت ذکر کردم اصلا برای درمان نیاز به هیپنوز عمیق نیست فقط ابتدا یک آرمیدگی و بعد صحبت دو طرفه با چشم های بسته ی مراجع در واقع کاتارزیس و روانکاوی تحت آرمیدگی است تازه من چند مورد مراجعینم را که استرس شدید داشتند و نمیتونستند چشماشون رو ببندند فقط با هیپنوز محاوره ای یعنی گذاشتم حرف بزنند و گوش دادم و کم کم آرامتر که شد گفتم هر وقت راحت بودی چشمت را ببند خلاصه قرار نیست چیز عجیب غریبی اتفاق بیفته که شما فکر کنید هیپنوز می شه یا نمی شه در ضمن هیپنوتیزور کلی وقت و انرژی میذاره اگه واقعا کسی میخواد همکاری کنه باید بیاد نه برای امتحان و مقاومت کردن.

  5. درود فراوان بر شما خواهشم این هست مواردی ک به شما مرجعه کرده اند نتایج درمانی اونها رو در سایتتون ذکر کنید .شاد باشید.